Uix / Kurucu

https://uix.com.tr

Türkiye’de bulunan firmaların yanı sıra, San Francisco, Avrupa, Avustralya olmak üzere birçok Ajans ve Startup firmanın UI ve UX tasarımlarını, uzmanlık gerektiren çalışmalarıyla hayata geçirmiştir. 19 yıl boyunca önemli projelere imza atmış birçok markanın tasarımlarını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Son zamanlarda kendisini mobil UI/UX alanındaki deneyimleri ile öne çıkarmış ve bu alanda çalışmalar yapmaya başlamıştır. Pek çok Dünya ülkesinde kullanılmakta olan, 350’den fazla Android ve IOS uygulamalarının tasarımlarını da gerçekleştiren Yılmaz Sattı, alanında yaptığı çalışmalarla ve başarılarıyla Türkiye ve Yurtdışında birçok ödüle layık görülmüştür.

Freelancer.com’da Türkiye 1.si olan bir profile sahiptir. Dünya sıralamasında 721. dir. 

E-Vend / Kurucu Ortak-Yön. Kurulu Üyesi

http://e-vend.com.tr

E-Vend, otomat yönetim ve ödeme sistemleri üzerine kurulmuş bir girişimdir. 2017 fikir olarak başlayan E-Vend, İTÜ Çekirdek 2017 yılı 3. çağrıda kabul edilmiş ve girişimcilik ekosisteminde yol alması hızlanmıştır. E-Vend IoT sistemlerin revaşta olduğu dönemde otomatları daha da aktifleştirmek insanlar ile iletişime geçmesine imkan sağlamaktadır. Otomatlar için dahili sistemler tasarlamaktadır. Bu sistemler günümüze kadar büyük oranda manuel çalışan otomatlara 2 ayrı özellik kazandırıyor. Web yönetim paneli ile otomat yönetim sistemi üzerinden otomatları yönetebiliyor,

Healthmonde / Kurucu Ortak

https://healthinmonde.com/

Healthmonde, dünyanın dört bir yanındaki insanların sağlık hizmetlerine erişim şeklini değiştirecek bir platform geliştiriyor. Herkesin ihtiyaç duyduğu tedaviyi karşılayabileceği bir fiyattan almasını mümkün hale getirmek için çalışıyoruz.

SocialFamo.us / Kurucu Ortak

http://socialfamo.us

Yılmaz Sattı, Hüseyin Temel ve Bahadır Mısır ile birlikte kurucu ortağı olduğu @Socialfamo.us’ u kurmuştur. Türkiye’deki ilk influencer marketing platformu olarak kurulmuş ve bu projede ortakların 3 yıllık birliktelikleri olmuştur. 3 yılın sonunda Yılmaz Sattı ve Hüseyin Temel diğer ortakları olan Bahadır Mısır’ın dürüst olmayan davranışları ve ortaklığı inkâr etmesi üzerine, harcadıkları zaman ve mali yatırımlar için bir süre hukuk mücadelesi vermiştir.  Bu mücadele sonrasında sonuç alamayacaklarını düşünerek socialfamo.us girişiminden, yazılım teknolojilerini geri alarak ayrılmış ve girişimi bugünkü manuel Excel sisteme terk etmişlerdir.

NONA Technologies / Kurucu Ortak

NONA Technologies

NONA , Hamilelik sürecinde kadınların tüm problemlerine çözüm sunabileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir sosyal platformdur. Mobil uygulamız hamilelik sürecinizi ilk aydan takip etmenizi sağlayarak doktorlar ve diyetisyenler iletişim kurabileceğiniz. Öneriler alabileceğiniz bir mega uygulamadır. Bebeğiniz ait takvimler fotoğraflar ve hafta hafta mektuplar yazabilir. Diğer Anne adayları ile arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

NetflixCrunch / Kurucu

NetflixCrunch.com

NetflixCrunch Netlflix izleyiciler tarafından bağımsız olarak dizilerin ve filmlerin oylama ve değerlendirme platformudur. Alışılmış istatistiklerinde dışında değerlendirme soruları bulunmaktadır. Burada izleyici olarak listeler oluşturabilir ve yorumlarınızı bildirebilirsiniz. Kendi takipçilerinizle izlediğiniz diziler veya filmler hakkında yorumlar ve tartışmalar oluşturaibilirsiniz.

Turkcell Yemek Guru / Kurucu Ortak

https://www.yemekguru.com

Yemek Guru, insanların o an için ellerinde olan malzemelerle dünya mutfaklarından hangi yemekleri yapabileceklerini bulup söyleyen akıllı bir yemek tarifi arama platformudur. Yemek Guru’nun en önemli özelliği ise kullanıcısı tarafından kendine özel olarak ayarlanabilmesi yani kişiselleştirilebilmesidir. Böylelikle eğer vejetaryen iseniz sistem size et yemekleri göstermez, alternatif, leziz, özel denenmiş şef tariflerinden en uygun olan ve elinizdeki malzemelerle en fazla eşleşen tarifleri sunar. Çünkü Yemek Guru, kullanıldıkça sizin davranışlarınızı tanıyan özel bir algoritmalı sisteme sahiptir.

MyBoost Coin / Teknoloji Ürünleri

https://myboost.io/

Boostcoin (BOST), 15/05/2014 tarihinde PoW / PoS X13 algoritması ile oluşturulmuştur. BoostCoin’deki gerçek değer aslında farklıdır; ilki X13 PoW + PoS hibriti. X13 algoritması, X11 algoritmasını temel alır, ancak onu daha da güvenli hale getirmek için iki karma işlevi daha içerir. Boostcoin, hiçbir takım çalışması olmadan CoinMarketCap’te en iyi 50 oyuncudan biri oldu. Aktif ve profesyonel bir ekip tarafından incelenen BoostCoin’in ilk hedefi CoinMarketCap’te ilk 20’ye girmek.